Autokary Sindbad, Tanie Biety Autobusowe online.


Idź do treści

Tanie Bilety Autokarowe Sindbad do Brna - Czechy. Autokary Brno.

Przewozy

Przewozy Autokarowe Sindbad do Brna
Bilety Autobusowe Brno, Słowacja

Połączenia Autobusowe do Brna mieszczą się w katalogu przewozów obsługiwanych regularnie przez cały rok kalendarzowy. Ilość wyjazdów z Polski do Brna jest uzależniona od wyboru miasta wyjazdu z Polski i wynosi od 1-3 razy w tygodniu.

Bilet Autokarowy za przejazd w jedną strone wynosi około 149zł. W ramach platformy Sindbad możliwy jest zakup biletów na przewozy
Interbus-Sindbad od 129 PLN.

Przystankiem autobusowym wykorzystywanym na potrzeby całej Platformy w Brnie jest
BRNO, ul. Videńska, Stacja Paliw TESCO obok CH "FUTURUM".

Tanie
Bilety Autokarowe na przewozy Sindbad z Polski do Brna/ z Brna do Polski na przewozy autokarem można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Pozwala ona na zakup, zwrot a także na zmianę zakupionego biletu. Pozwala ona na zakup, zwrot a także na zmianę zakupionego biletu. Uwzględnia aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Słowacji i z Słowacji do Polski. Zawiera również wszystkie możliwe zniżki dla pasażerów w różnym wieku.


Bilety Autobusowe Sindbad z Polski do Brna
Autokary Brno

Przewozy Autokarowe z Polski do Brna:

- Bielsko-Biała, Skoczów, Żory, Rybnik, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Chełm, Lublin, Kraśnik, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Leżajsk, Nowa Sarzyna, Kolbuszowa, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Puławy, Radom, Skarżysko Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Szczekociny, Zawiercie, Tarnowskie Góry, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Sucha Beskidzka, Wadowice, Andrychów, Kęty, Oświęcim, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.


- Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Wrocław, Dzierzoniów, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

- Żywiec, Pszczyna, Tychy, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona.

Sindbad | Autokary do | Kup Bilet | Przewozy | Dla Pasażera | Kontakt | Nasze-Trasy | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego