Autokary Sindbad, Tanie Biety Autobusowe online.


Idź do treści

Autokary Sindbad Kraków - Odense. Przewozy z Polski do Danii

Nasze-Trasy

Przewozy autokarowe z Krakowa do Odense
Autokary Sindbad Interbus Odense, Dania

Połączenie autokarowe Sindbad z Krakowa do Odense w Danii jest obsługiwane przez linie oznaczone symbolem 01HH. Przewozy autobusowe Kraków - Odense sa wykonywane 2 razy w tygodniu do południa we poniedziałki i środy.


Przystanki autobusowe wykorzystywane przez linie autokarowe Sindbad:
- Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 19h15m
- Przystanek z: KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
- Przystanek do: ODENSE, Turist Busstation Donnerbrosgade 3

- Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Berlin, Hamburg, Kolding, Haderslev, Fredericia, Odense.

Bilety Autokarowe na autokary Sindbad realizujące przewozy autobusowe do Odense można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej.

Autobusy Polska Dania. Tanie Bilety Autokarowe do Danii - Odense

Na pewno jednym z najbardziej znanych duńskich miast, jest położone na Fionii Odense. Jest to jedno z najstarszych duńskich miast, obecnie zamieszkiwane przez przeszło 150 tysięcy mieszkańców, co daje trzeci wynik w całej Danii zaraz po Kopenhadze i Aarhus. Obecnie z transportem lądowym do Odense większego problemu być nie powinno, gdyż kilka polskich firm przewozowych ma je w swojej ofercie. Jedną z nich jest tutaj firma Interbus, w której ofercie znajdziemy między innymi przewozy Odense — Kraków.

Każdy, komu zależy na takim transporcie, najpierw musi nabyć bilety autokarowe do Odense. Ich cena wynosi tutaj 459 złotych, choć trzeba podkreślić, że jest to cena biletu normalnego bez żadnych zniżek. Na ogół płacimy za niego znacznie mniej, gdyż w firmie tej znajdziemy mnóstwo ulg, które obniżają jego wartość. Niektórym wydawać może się to dużo, ale trzeba podkreślić, że cała podróż trwa tutaj ponad 19 godzin, a odległość dzieląca oba miasta jest naprawdę spora.

Co do takich podróży dodajmy jeszcze, że autokar z Krakowa do Odense wyjeżdża dwa razy w tygodniu, a dniami tymi są poniedziałki oraz środy. Za każdym razem swój start mają one o godzinie 16:00. Warto także podkreślić, że wszystkie autobusy Interbus Kraków — Odense są pojazdami niezwykle nowoczesnymi, a więc kilkunastogodzinna podróż przebiega w warunkach niezwykle komfortowych.

Sindbad | Autokary do | Kup Bilet | Przewozy | Dla Pasażera | Kontakt | Nasze-Trasy | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego