Autokary Sindbad, Tanie Biety Autobusowe online.


Idź do treści

Autokary Sindbad Kraków - Kolding. Przewozy z Polski do Danii

Nasze-Trasy

Przewozy autokarowe z Krakowa do Kolding
Autobusy Sindbad Interbus Kolding, Dania

Połączenie autokarowe Sindbad z Krakowa do Kolding w Danii jest obsługiwane przez linie oznaczone symbolem trasy 01 HH. Przewozy autobusowe Kraków - Kolding sa wykonywane codziennie po południu - odjazd godz 16:30 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.


Przystanki autobusowe wykorzystywane przez linie autokarowe Sindbad:
- Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 18h00m
- Przystanek z: KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
- Przystanek do: KOLDING, przystanek turystyczny nr 18 przy Dw. Kolejowym

- Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Berlin, Hamburg, Kolding, Haderlev, Fredericia, Odense.

Bilety Autokarowe na autokary Sindbad realizujące przewozy autobusowe do Kolding można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej.


Autobusy Polska Dania. Tanie Bilety Autokarowe do Danii - Kolding

Na pewno jednym z bardziej znanych miast w Danii jest Kolding. W związku z tym nie dziwi też to, że nie brak w Polsce przewoźników, którzy organizują przewozy w tym kierunku. Na pewno bardzo dobre wypada tutaj Kraków, w którym każdego dnia autokar z Krakowa do Kolding kursuje. Jeśli chodzi o przewozy Kolding — Kraków i odwrotnie bardzo dobrze wygląda tutaj firma Interbus, która jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym przewoźnikiem na terenie naszego kraju.

Jeśli postawicie na autobusy Interbus Kraków — Kolding możecie skorzystać z nich w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. W każdym dniu kurs rozpoczyna się o godzinie 16:00 i trwa 18 godzin. W związku z tym na miejsce dotrzemy o godzinie 10:00 w dniu następnym. Na pewno interesują was ceny biletów na tej trasie. Otóż na pewno nie są one zbyt wysokie, a za bilety autokarowe do Kolding zapłacić należy jedynie 409 złotych.

Warta uwagi jest też sama klasa kursujących na tej trasie autokarów. Jest ona naprawdę bardzo wysoka. Wszystkie autobusy są tutaj w pełni nowoczesne oraz nie brak w nich systemów i elementów, które są przy tak długich podróżach niezbędne. Wymienić tu możemy choćby WC czy też klimatyzację.

Sindbad | Autokary do | Kup Bilet | Przewozy | Dla Pasażera | Kontakt | Nasze-Trasy | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego