Autokary Sindbad, Tanie Biety Autobusowe online.


Idź do treści

Autokary Sindbad Gdynia - Coventry. Przewozy do Anglii

Nasze-Trasy

Przewozy autokarowe z Gdyni do Coventry
Autokary Sindbad Coventry, Anglia


O przewozach międzynarodowych w naszym kraju mówi się bardzo wiele i trudno się temu dziwić, bo trzeba w tym miejscu podkreślić, że obecnie na terenie Polski nie brak firm, które zajmują się ich organizacją. W zasadzie nie ma problemu z tym, aby dotrzeć we wskazane miejsce w Europie i to w prawie że w każdym dniu tygodnia. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o przewozy międzynarodowe w Gdyni. Jako za przykład weźmy sobie przewozy Coventry — Gdynia, które organizowane są między innymi przez firmę Iterbus, która na polskim rynku przewozów międzynawowych staje się prawdziwszym hegemonem i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miałoby się to zmienić.

Jeżeli interesują was autobusy Interbus Gdynia — Coventry, warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że w ciągu tygodnia w miejsce docelowe wyjeżdża aż pięć takich transportów. Przewozy takie realizowane są w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz soboty. W każdym dniu taki wyjazd rozpoczyna się o godzinie 11:20. Na miejsce docelowe, a więc do Coventry pasażerowie natomiast docierają po nieco ponad 26 godzinach. Na pewno jest to czas, który wielu wydawać może się zbyt długi, jak na taką podróż, ale zaznaczmy, że każdy autokar z Gdyni do Coventry jest w pełni wyposażony, a podróż pasażerom umila między innymi sprzęt audio i video.

Z pewnością, co oczywiście nas nie dziwi, interesują was także ceny, jakie posiadają bilety autokarowe do Coventry. Te są w cenie 489 złotych i nie ważne jest tutaj to, czy jest to przejazd w dni powszednie, czy też w sobotę. Oczywiście jest to cena za bilet normalny, choć spółka Interbus oferuje wiele zniżek. Między innymi dla dzieci, studentów, czy osób starszych.

Sindbad | Autokary do | Kup Bilet | Przewozy | Dla Pasażera | Kontakt | Nasze-Trasy | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego